Ga nu automatisch Lotto spelen en steun onze vereniging eenmalig met €40,-!

Lotto-actie

Als automatische Lotto-speler maakt u elke week kans op de Miljoenenjackpot en geeft u onze vereniging direct een financieel steuntje in de rug. De Keatsebal Winaam ontvangt voor elk nieuw abonnee namelijk 40 euro! Dat kan voor ons aardig oplopen. Het door u opgebrachte geld willen wij inzetten voor verschillende doeleinden. Bijvoorbeeld voor aanschaf van nieuw kaatsmateriaal, voor de inrichting van de kaatskantine of het organiseren van leuke activiteiten. Wij rekenen op uw sportiviteit en steun!

Met Lotto wint iedereen
Niet alleen u wint met Lotto. De opbrengsten van Lotto komen na aftrek van prijzengeld namelijk volledig ten gunste van de Nederlandse sport en 18 andere goede doelen op het gebied van cultuur, maatschappelijk welzijn en volksgezondheid. Na de overheid is De Lotto de grootste structurele financier  van de Nederlandse sport. Zo heeft De Lotto de afgelopen 49 jaar al ruim 1,7 miljard euro aan de Nederlandse sport en goede doelen bijgedragen. Dus ook wanneer u zelf geen prijs heeft, is uw inleg altijd goed besteed.


Doet u ook mee?

Met sportieve groet

De Keatsebal Winaam

 
Free business joomla templates